מתנה לאבא טרי

הפעם ניתן כבוד לאבא שעמד בצד, תמך, הלך, הביא, חזר, ישב וגם בכה ברגע הנס שהתרחש. להביא מתנה לאבא טרי זאת מתנה מקורית ובעיקר מתחשבת לצד הקצת יותר מקופח שבלידה.

1. חולצות תואמות לאבא ולתינוק

מתנה לאבא טרי שהיא גם מקורית, גם מצחיקה ועל הדרך גם מתנה לתינוק.
בדרך כלל חולצות תואמות לאבא ולתינוק מביאות עמן חוש הומור לסביבה ומראה שלא צריך לקחת הכול ברצינות.
כאן תמצאו חולצות תואמות שוות במיוחד

חולצות תואמות לאבא ולתינוק
חולצות מיוחדות לאבא ותינוק

2. בקבוק וויסקי וסיגר בצד

לפני שקונים מתנה בצורת אלכוהול צריך לברר אם האבא הטרי בכלל שותה אלכוהול.
במידה וכן אז בקבוק וויסקי טוב יהיה מתנה מגניבה, להרים כוסית לחיים לילוד החדש ולשמוח ביחד. למרות שזו קלישאה מהסרטים זו קלישאה מוצלחת ולהביא סיגר או שניים יחד עם בקבוק הוויסקי זה יסגור את הפינה למתנה לאבא טרי.
לרכישת וויסקי מעולה
לסיגר בצד

וויסקי עם סיגר בצד

3. תיק החתלה לגברים

תיק החתלה הולך עם התינוק וההורים לכל מקום מחוץ לבית. אם בטעות יוצאים מהבית ללא התיק עם כל מה שהתינוק זקוק לו עדיף לעשות פרסה חזרה הביתה לקחת אותו או לחילופין להיכנס לחנות ולקנות הכול מחדש. כמובן שגם האבא הטרי יצטרך לסחוב את תיק ההחתלה מספר לא מבוטל של שנים ואם כבר לסחוב תיק אז שיראה טוב, מעוצב וגברי ולא להתפדח עם תיק של הלו קיטי או דובוני אכפת לי. מתנה לאבא טרי שיודע להעריך את הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול.
תיק החתלה שווה

תיק החתלה לגבר
תיק החתלה לגבר

4. ספר הדרכה להורים מתחילים

כשאתה הופך לאבא זה כאילו שנדלק איזה כפתור שהיה כבוי בפנים ופתאום נדלק. אינטואיציה שאומרת לך מה נכון לעשות ומה לא עם התינוק וכמובן שהמשפחה והסביבה הקרובה מייעצים, עוזרים ולפעמים גם מלחיצים. למרות זאת חשוב שיהיה בארגז הכלים של האבא הטרי טיפים ומידע מקצועי שנכתב על ידי מומחים בתחומים שונים בעולם התינוקות וההורות. ספר הדרכה היא מתנה לאבא טרי שתיתן לו "פור" בגידול התינוק ואולי גם תמנע טעויות מיותרות.
ספר הדרכה להורים מומלץ

ספר הדרכה להורים מתחילים
סודותיה של הלוחשת לתינוקות
ספר הדרכה להורים מתחילים

5. אזניות למוסיקה ושקט

יש רגעים בתוך שגרת היום ( והלילה ) עם התינוק שרוצים רגע אחד של שקט, להתנתק אל תוך עצמנו ולקחת כמה דקות לנשימה. אחת הדרכים היעילות ביותר היא לצלול לתוך מוסיקה שאוהבים, אפילו אם זה רק לשיר או שניים. לעשות הפסקה של שקט מהכול ומוסיקה שאוהבים לרגע.
אזניות קשת אלחוטיות

אזניות קשת אלחוטיות
אזניות קשת אלחוטיות – לרגעים של שקט ומוסיקה
מתנות לכולם
מתנות לכולם